Z Vašich dopisů

Dopisy, které nám píšete, jsou často tak nádherné a zaslouží si nezůstat neznámé 😉

z části dopisů vybíráme…

* Vážení organizátoři petice, děkujeme za vaše nasazení pro dobro rodin…

*…Není těch podpisů mnoho, ale kdyby se v každé obci naší země nasbíralo těchto několik podpisů, byli bychom slyšet lépe. Ať Bůh žehná vaší práci.

* posíláme pozdrav a pár podpisů z Kanady…

*posíláme vám 69 podpisů, děkujeme, že jste se toho ujali, ještě budeme pokračovat…

*Letos se dožívám devadesátky a rozhodně nechci zažít rozpad rodin, toho Božího daru pro lidstvo. Cpou se do popředí neplodné jednopohlavní páry, naše populace každým rokem klesá s vyhlídkou, že  už brzy nás nebude 10 milionů, ale jen něco přes 9!!

Proto se angažuji v té Bohu libé aktivitě pro ukotvení v naší ÚSTAVĚ, CO JE OPRAVDOVÁ RODINA. NAVZDORY TOMU, ŽE  PAN BABIŠ FANDÍ HOMOSEXUÁLŮM A CHCE JEJICH VZTAH SROVNAT S VÝHODAMI NORMÁLNÍ RODINY. ZATÍM MÁM 40 PODPISŮ.

S úctou k Vaší službě    praprababička… (mail z Prahy)

*Zasíláme Vám několik podpisů k Petici na podporu manželství z České katolické misie v Chicagu od zde žijících českých občanů. Naše podpisy mohou posloužit i propagaci, že petici podporují i krajané žijící v cizině. (dopis z USA)

*Jsem přesvědčena, že lidí, kteří s tímto souhlasí je mnohem víc…kéž naše podpisy alespoň trochu pomohou dobrému dílu. Moc děkuji za práci, kterou děláte. (dopis z Žatce)

*Srdečně Vás zdravíme a posíláme archy…Budeme sbírat podpisy i dál, považujeme to za důležité. Děkujeme, že tuto petici organizujete. (dopis z Brna)

*  K petici nás vlastně vyzval tento mail již někdy z dubna 2018 

Píšu vám, protože třeba budete vědět o někom, kdo by to mohl zorganizovat (třeba formou petice) a sepsat k tomu nějaký text, tak, aby to bylo přijatelné pro širokou veřejnost.Pokud uznáte za vhodné se tím zabývat, bude to pěkné. Pokud ne, budu kdyžtak vděčný za nějaké podněty, na koho jiného se obrátit.